پرش لینک ها

وورکشاپ نقاشی آب

مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان با حضور یکصدنفر از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی مدارس تبریز در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار، و از نفرات برتر تقدیر بعمل آمد.

به گزارش دبیرخانه مسابقه نقاشی “آب = زندگی”، این ورکشاپ با موضوعات چگونگی آلوده شدن آب، راه های اتلاف و اسراف آب و روش های جلوگیری از آنها، مشاغل و نیاز آنها به آب، همچنین راه های تهیه و نگهداری از منابع آب برگزار و در حضور مسئولین شرکت آب وفاضلاب، اداره کل آموزش و پرورش، مسئولین فرهنگی شهرداری تبریز، والدین دانش‌آموزان، و فعالین محیط زیست، از برگزیدگان این مسابقه ، تقدیر بعمل آمد.

طبق رای هیات داوران این مسابقه :
در بخش کودکان ، نهال جباری، ثنا اکبری و مهیا نادری، در بخش نوجوانان، حسین غمناک، کیان منصورپور و فاطمه آتش زا و در بخش هنرجویان، یگانه بیگلری، فائزه مرامی و ریحانه زارع به ترتیب مقامهای اول تا سوم هر بخش را به خود اختصاص دادند.

در حاشیه مسابقه، از نشان مخصوص “دانش آموز حامی آب” رونمایی و برای تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، کارت شناسایی حامی آب صادر و “شبکه دانش آموزان حامی آب” رسما در آذربایجان شرقی تشکیل شد.

“طرح دانش آموز حامی آب” برنامه ای مشترک بین شرکت آب و فاضلاب و اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی هست و دبیرخانه اجرایی طرح نیز در خانه فعالین محیط زیست و توسعه پایدار استان مستقر می‌باشد.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه